پارس رویال

راه‌کارهای اداره سازمان

Pars Royal

Organization Management Solutions

درباره ما
​در دنیای پرفشار کسب و کار امروز برنامه ریزی مبتنی بر فن آوری جزو لاینفک کسب و کار به شمار می آید. فرصت های طلایی یکی پس از دیگری از مقابل دیدگان متولیان سازمان ها و صاحبان صنایع عبور می کند و با برنامه ریزی به موقع و دقیق می توان از هدر رفتن منابع و فرصت ها جلوگیری کرد.…
(۰۲۱) ٤٦٠٨٣١٨٠

درباره ما

پارس رویال در یک نگاه

شرکت پارس رویال از سال ۱۳۷۳ شروع به فعالیت نمود، این به همت مدیریت عامل آن دکتر پیروز سلطانی و به کمک تعدادی از بزرگان صنعت پخش و متخصصین امور مالی و حسابداری، با هدف تزریق تکنولوژی به صنعت پخش ایران به ثبت رسید. امروز، پارس رویال یکی از بزرگترین شرکت های نرم افزاری بخش خصوصی کشور است؛ این شرکت با بهره گیری از ۶۰ نفر از بهترین متخصصین کشور بعنوان سرمایه انسانی با تجربه ارائه خدمت به بیش از ۳۰۰ شرکت مشتری در کسب و کارهای بزرگ، متوسط و کوچک به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

 

شرکت پارس رویال با به کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه فناوری اطلاعات در سازمان ها و موسساتی که بعنوان مشتریان یا به تعبیری شرکای تجاری خود در کنار آنها قرارگرفته است می کوشد تا باعث توسعه و بهبود روند فعالیت های آنها گردد. تجربه پارس رویال در ارائه راهکارهای جامع مالی، فروش، تولید و بهای تمام شده، سیستم های اطلاعات مدیریت، فن آوری تولید نرم افزارهای صنعتی و شخصی و نرم افزارهای مربوط به هوش تجاری نظیر داشبوردهای مدیریتی واز همه مهمتر اجرای پروژه های اختصاصی هوش تجاری  ... مسیر پیش رو را برای این شرکت  هموار نموده است.

 

شرکت پارس رویال می کوشد با تخصصی کردن خدمات، تاکید بر کیفیت ارائه خدمات آموزشی، ایجاد تخصص های ویژه در بخش سرمایه انسانی با درنظر گرفتن نیاز مشتریان خاص هر صنعت و به تبع آن، تمرکز بر صنعت هدف هر نرم افزار و راهکارهای خاص آن کیفیت خدمات ارائه شده را به منظور جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان عزیز افزایش دهد.

 

اکنون بعد از سالها تلاش و برنامه ریزی شرکت پارس رویال مفتخر است که بعنوان پیشگام ارائه خدمات نرم افزارهای یکپارچه تحت وب محصولات خود را با کیفیتی شایسته به بازار عرضه نماید تا به این وسیله گامی بزرگ در جهت پیشرفت صنایع گوناگون در کشور عزیزمان برداشته شود. 

فعالیت های اصلی شرکت پارس رویال

 راهکارهای یکپارچه نرم افزاری کسب و کارهای بزرگ و متوسط بر اساس فرایندهای عملیاتی این سازمانها در صنایع تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پخش.

 راهکارهای نرم افزاری برای کسب و کارهای کوچک.

خدمات آموزشی، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم افزاری ارائه شده این شرکت.

 خدمات مهندسی شبکه های پیشرفته و امنیت اطلاعات.

 خدمات مشاوره به شرکت های بازرگانی، تولیدی، پخش و فروش جهت بهبود فرایند ها.

 اجرای فرایند های فناوری اطلاعات و مالی شرکت ها بنا به درخواست مشتریان