پارس رویال

راه‌کارهای اداره سازمان

Pars Royal

Organization Management Solutions

شرکت زرین جم مارینا در سال 1387 تاسیس گردید و با راه‌اندازی کارخانه‌ای به مساحت بیش ازصدهزار متر مربع در شهر صنعتی کاوه در سال 1391 به بهره ‌برداری رسید. این شرکت با تولید آبمیوه‌ها‌ و شربت‌های متنوع با استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته‌ی خطوط تولید، گامی مهم در صنعت مواد غذایی میهن عزیزمان برداشته است.

این شرکت با تولید آبمیوه‌ی طبیعی در اندازه‌هایی 200 میلی‌لیتری ، 240 میلی‌لیتری پالپی و 1 لیتری  در 16 طعم و همچنین شربت در اندازه‌های 780گرمی، 1 و 2 کیلویی در 5 طعم مختلف، کاملاً پاستوریزه و هموژنیزه؛ افتخار دارد که محصولاتی بسیار با کیفیت را بدست متخصصین ایرانی در سطح بین‌المللی تولید و عرضه ‌نماید و کشور عزیزمان را از بازار کالای مشابه خارجی بی‌نیاز ‌سازد.

در راستای این هدف مهم، شرکت سان‌استار با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک روز دنیا با طراحی کاملاً اقتصادی و پیوسته تلاش نموده است که همواره محصولاتی درخور به بازار عرضه نماید. شرکت سان‌استار از یک آزمایشگاه مجهز کیفی بهره می‌جوید تا همواره محصولی باکیفیت در اختیار هموطنان عزیزمان قرار گیرد.

افزایش جمعیت و صنعت غذایی رو به توسعه‌ و تحول ایران، مسئولین و مدیران کارخانه‌ی سان‌استار را برآن داشته تا بر تلاش بی‌وقفه‌ی خود بیافزایند و در این راستا با تجهیز هرچه بیشتر خطوط تولید، علاوه‌بر دست‌یابی به تولید بیشتر، محصولات خود را در بالاترین سطح ممکن کیفی بدست شما مصرف کننده‌ محترم برساند.