پارس رویال

راه‌کارهای اداره سازمان

Pars Royal

Organization Management Solutions

سینره :

محصولات گياهي سينره، در دو گروه مراقبت از پوست و مراقبت از مو عرضه گرديده است. در طراحي و ساخت تمام محصولات، معيارهائي همچون، كيفيت بالاي محصول، استفاده از بهترين مواد اوليه و پشتوانه علمي و توجه به دغدغه ها و نيازهاي مصرف كننده از اهم اولويت ها هستند.    

                                               
تحقيقات و پشتوانه هاي علمي:                                                                 
تك تك محصولات، قبل و بعد از توليد، در لابراتوارهاي پيشرفته و در دانشگاه ها و مراكز علمي معتبر، تحت بررسي قرار مي­گيرند تا از لحاظ كيفيت، كارائي، مزايا و ... محك زده شوند و تائيد گردند.هم اكنون سينره ، به پشتوانه كيفيت و كارائي برتر خود در بين پزشكان حاذق و متخصص ، اهميتي خاص پيدا نـموده و مورد تـائيد محافل علـمي معتبر پزشكي در سطـح داخلي و حتي بين المللي همچون آکادمی اروپـایی بیمـاری های پوسـت و مو در سـال 2005 در لندن ، سخنرانی در معتبرترین کنگره بین المللی میـکروبشناسی وبیماری های عفونی ، حضور و ارائه مقاله برگزیده در کنگره بین المللی  در یونان، همراه با مقالات متعدد و معتبر دانشگاهی مي باشد.                                                                 
احترام و رعـايت حقوق مصـرف كننده و تلاش در جهت رفـع نيازهاي وي ، از مهـمترين سيـاست هـاي جـاري شركت لابراتوارهاي طبيعت زنده (سينره) مي باشند

سیستم SolutionCS

پروژه نصب و راه اندازی سیستم سلوشن سی اس در شرکت طبیعت زنده، از سال 87 آغاز گردید. این شرکت که از دهه 70 سرعت بیشتری در رشد و گسترش را تجربه می کرد با مشکلات متعددی در نیمه ی دوم دهه 80 مواجه شد. شرکت سینره از یک نرم افزار طراحی و تهیه شده در داخل شرکت استفاده می نمود که تا قبل از دهه 70 به طور میانگین پاسخگوی نیازهای داخل شرکت بود که با رشد سریع شرکت نتوانست به توسعه همزمان خود با نیازهای جدید سازمان دست یابد. در واقع، بسیاری از امور جاری شرکت به صورت دستی و با وابستگی زیاد به نیروی انسانی صورت میگرفت. با مطرح شدن نیاز به ایجاد شعب در سراسر کشور، شرکت سینره به بررسی شرکت های مختلف ارائه دهنده ی سیستمهای مدیریت منابع سازمانی پرداخت که در این بین امکان آشنایی با شرکت پارس رویال نیز بوجود آمد. شرکت پارس رویال با ارائه راهکارهای جامع خود به رفع چندین مشکل اساسی در سازمان پرداخت:

استقرار سیستم Solution CS

کادر فروش و پخش شرکت سینره با استفاده از نرم افزار سلوشن با تمامی امکانات قابل تغییر که برنامه در زمینه فروش و پخش مویرگی در اختیار آنها قرار می دهد با سرعت بیشتر و مشکلات کمتری کار می کنند

فروش و پخش :

باتوجه به قابلیت انعطاف پذیری سیستم سلوشن در تمامی امور آنان از جمله (سفارشات مشتریان در تمامی مراکز فروش کالاهایی که به نقطه سفارش رسیده) در هر لحظه قابل کنترل است. این امرموجب تسریع در فروش و انطباق سازمان با شرایط بازار می گردد . تعريف برنامه و اهداف فروش به صورت سالانه فصلي ماهانه هفتگي و روزانه، قابليت تعريف انواع تخفيفات , جوايز و تسهيلات فروش، علاوه بر این امکان پیگیری و ارسال کالای خاص از مراکز فروش در زمان مورد نظر به مشتری می باشد. 

دیگر مزایای طراحی شده دراین سیستم  به موارد زیر قابل ذکر می باشند :

•           خطوط بازدید مشتری (بصورت فواصل روز ، هفته و ماه).

•           امکان رهگیری کالا و فروشنده. 

•           خطوط توزیع منطقه­ای.

•           سهميه بندي کالا برای فروشندگان بصورت از پیش تعیین شده.

•           قابلیت استفاده گزارش پورسانت فروشندگان.

•           امکان دریافت گزارشات براساس درصد دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده سازمان فروش.

•           امکان صدور سند حسابداری از سیستمهای دیگر(فروش، خرید، انبار).

انبار :

علاوه بر قابلیت آنلاین در برخی از موسسات به علت نداشتن اینترنت پر سرعت (ADSL,IP Valid) امکان ذخيره و انتقال اسناد به صورت فايل متنی هم پیش بینی شده، که از این طریق تمامی انبارها می توانند فایل مربوطه را به دفتر مرکزی ارسال نمایند و بصورت همزمان می توان به اطلاعات موجودی انبار و ثبت اسناد دسترسی یافت.   

•     اتصال به سيستم های الکترونيکی (Barcode Scanners, Handheld) و دريافت اطلاعات، جهت سرعت بخشیدن به کارها.

•     معرفی عملیات متفاوت در انبارهای متعدد از قبیل: رسید،حواله، برگشت از فروش، برگشت از توزیع و .... به صورت نامحدود.

•     امکان گزارش گیری متنوع (ماتریسی).

•     محاسبه ریالی کالاها درانبار به روشهای گوناگون انبارداری(,LIFO,FIFOمیانگین و ... ).

•     امکان صدور تگهای انبارگردانی و گزارشات بصورت خودکار.

•     مشاهده نمودن اصلاحات ریالی، تعدادی در کاردکس و گزارش ریز اسناد.

 

جهت استفاده از ظرفیت کامیونها از اطلاعات فیزیکی کالاها مانند طول، عرض، ارتفاع و وزن استفاده شده است تا باتوجه به مقایسه اطلاعات حجم و وزن اجناس نسبت به وسیله نقلیه آنها بهترین تصمیم گیری را اتخاذ شود.

مالی:

سیستمهای مالی قابل استفاده در مراکز، توانایی ثبت دفاتر مالي را بصورت مجزا براي هر مرکز بدون نیاز به تخصص مالی دارا می باشند.

استفاده از دو سطح شناور(مراکز حساب) و تهيه گزارشات متنوع مالي بدون محدوديت(Report Generator) و قابلیتهایی از قبیل مغایرت گیری برخط(Online)، ادواری (Batch) و آنالیز حسابها، از دیگر امکانات سیستم مالی  می باشند.

امکانات فوق الذکر به شرح ذیل عبارتند از:

-     سطوح شناور(مراکز حساب) سرفصلهای کمکی می باشند که بدون محدودیت مکانی می­توانند در بین سطوح کل، معین و تفصیل قرار گیرند. و هر یک از آنها پس از یکبار ایجاد به دفعات به سطوح موجود در سیستم متصل ­گردند.

-     تولید گزارشات متنوع مالي (Report Generator) بدون محدوديت، بنحوی که با تهیه و ذخیره گزارشات ساخت خود، کاربر می­تواند آنرا به استفاده کنندگان متفاوت همزمان ارائه نماید. 

-     مغایرت گیری برخط(Online)، ادواری (Batch) ابزاریست که از طریق آن بتوان در هر لحظه با دریافت اطلاعات حساب از سیستمهای اطلاعاتی بانکهای مرتبط، اختلاف حسابهای فی مابین را تهیه و اطلاعات آنرا در قالب "صورت مغایرت" در فاصله های زمانی قابل تعریف به استفاده کنندگان ارائه نماید. همچنین سندهای اصلاحی پایان سال را نیز پیشنهاد می نماید.

-     آنالیز حسابها که قابلیت تسویه (پاس کردن) حسابهای دو طرفه دریافتنی و پرداختنی، در کلیه سطوح کل، معین، تفصیل و مراکز حساب را دارا می باشد.

حقوق و دستمزد و پرسنلی:

مزیت سیستم حقوق دستمزد، طراحی پارامتریک است. با توجه به این مزیت موسسه توانسته کلیه پرسنل خود را با توجه به پارامترهای گوناگون که برای محاسبات حقوق کارکنان در نظر گرفته شده را بدون هیچ مشکلی پرداخت نمایید.  طراحی انعطاف پذیر سیستم حقوق و دستمزد، موجب افزایش سرعت محاسبات گردیده و جابجایی، تغییر مرکز، تغییر واحد سازمانی، تغییر در محاسبات حقوق و کارکرد مشاغل را به راحتی امکان پذیر می­کند.

 از دیگر امکانات این سیستم می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

•      امکان تهیه فایل حقوق پرداختنی برای کلیه بانکها.

•      امکان چاپ فرمهای و تهیه فایلها بیمه پرداختنی با کلیه فرمتهای مورد نیاز ساخت کاربر (تامین اجتماعی و بیمه های تکمیلی).

•      امکان ورود انواع استخدام (پیمانی، موقتی، آزمایشی، ساعتی).

•      امکان محاسبه معوقه پرسنل.

•      تهیه گزارشات مربوط به تحصيلات، رشته و گرايش تحصيلي، زمان ورود و خروج از دانشگاه يا موسسه آنها با اطلاعات پرسنلي ( سن، جنس، وضعيت، تاهل و... )، اطلاعات استخدامي (تاريخ استخدام، نوع شغل، سابقه خدمت، تاريخ خاتمه خدمت، نوع خدمت و ....).

•      دريافت گزارش كاركناني كه در روز و يا ساعت خاصي در شركت حضور داشته­اند.

•      امکان ورود فایل کارکرد در سیستم و محاسبه عيدی, ذخيره سنوات کارکنان و .... .