آموزش با
پارس رویال

خدمات ما
آموزش

در دنیای در حال تغییر كنونی ضرورت آموزش در سازمان ها و نهادها به دلایل فراوان پذیرفته شده است. تغییرات سریع و عمیق علمی سبب شده است كه هر از چند گاهی مطالب و نظریه های جدیدی وارد میدان زندگی شود كه برای ارائه حیات به ناچار باید علوم و معارف جدید را آموخت و برخی از نظریه های قدیمی را كه كارآیی ندارند، كنار گذاشت. اساس بهسازی سازمانی كه به نام های دیگری چون توسعه وبالندگی سازمانی نیز خوانده شده بهسازی نیروی انسانی است كه به صورت های مختلف ( آموزش قبل از خدمت و ضمن خدمت ) درسازمان ها انجام می شود.
آموزش كاركنان فرایندی است كه انطباق و سازگاری كاركنان را به محیط متحول سازمانی و متعاقبا انطباق بهتر سازمان را با محیط بیرونی فراهم می آورد.در نتیجه كاركنان آموزش دیده نسبت به كاركنان آموزش ندیده به تغییرات سازمانی و همچنین تغییرات جامعه آگاهانه تر واكنش نشان می دهند و از آن جا كه حیات و ادامه زندگی سازمان تا حدود زیادی به دانش و مهارت كاركنان آن بستگی دارد ، افراد ماهرتر و آموزش دیده تر نقش مؤثرتری در كارآمدی و بهره وری سازمانی خواهند داشت. از طرف دیگر آموزش با افزایش میزان اطلاعات، دانش، مهارت ها و قابلیت های كاركنان، آنان را برای ایفای وظایف و قبول مسئولیت های جدیدتر ، آماده تر و مجهزترمی كند.
شرکت پارس رویال با ماموریت تعریف شده آموزش خارج از سازمان در دو بخش زیر به صورت فعال درحال پاسخگویی به نیاز مشتریان است :

آموزش پارس رویال
آموزش-مشتریان-جدید-پارس-رویال
1.1
آموزش مشتریان جدید

واحد آموزش در راستای اهداف شرکت و پاسخگویی به نیاز روز افزون مشتریان محترم، برنامه آموزشی مدونی برای آموزش مشتریان جدید تهیه دیده است. از اهداف این برنامه های آموزشی بالا بردن سطح آگاهی و دانش کاربران سیستم جهت استفاده بهینه از نرم افزار و کمتر شدن حجم مشکلات است. همچنین برگذاری آزمون و اعطاء گواهینامه جهت اطمینان از آشنایی کاربر با سیستم ها نیز در برنامه های نزدیک این بخش قرار گرفته است.
همچنین شایان ذکر است این دسته از کلاسها برای یک گروه مخصوص کاربران سیستم که از طرف شرکت خریدار معرفی می گردد تشکیل خواهد شد. هر شرکت برای آموزش سیستم ها مجاز به معرفی دو نفر به ازای هر سیستم و یک نفر به عنوان کارشناس ارشد و یک نفر کارشناس سیستم می باشد و برای تعداد بیشتر از ۲ نفر مشتری موظف به پرداخت شهریه آموزش می باشد.

1.2
آموزش مشتریان قدیمی

واحد آموزش با توجه به اهمیت مشتری مداری و در ادامه برنامه های آموزشی شرکت،اینبار برای مشتریان قدیمی خود برنامه های متفاوتی آماده کرده است. این برنامه های آموزشی با هدف بالا بردن سطح آگاهی و دانش کاربران قدیمی سیستم مانند شرکت هایی که قبلا سیستم را تهیه نموده اند و یا شرکت هایی که کاربران آنها تغییر نموده اند می باشد.

آموزش-مشتریان-قدیمی
پکیج های خدمات
بهترین پلن خود را انتخاب کنید
پایه
ماهیانه
Photo sharing school
Drop out ramen hustle
Coworking viral landing
Crush revenue traction
User base minimum
پیشرفته
ماهیانه
Photo sharing school
Drop out ramen hustle
Coworking viral landing
Crush revenue traction
User base minimum
حرفه ای
ماهیانه
Photo sharing school
Drop out ramen hustle
Coworking viral landing
Crush revenue traction
User base minimum