نرم‌افزار تبلت موزعین

افرادی که در حوزه پخش و تحویل کالاها فعالیت می‌کنند عموما نیاز دارند تا فعالیت‌هایشان به صورت روزانه توسط سرپرست‌های پخش تعیین شود. این امر به کمک نرم‌افزارهای توزیع صورت می‌گیرد. شرکت پارس رویال با ارائه نرم افزار تبلت موزعین سولوشن این امکان را برای افراد شاغل در حوزه پخش فراهم کرده تا علاوه بر استفاده از ویژگی‌های عمومی ذکر شده، از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار این شرکت نیز بهره‌ مند شوند.

کاربران این نرم افزار می‌توانند با توجه به سفارشات ثبت شده در سیستم، اطلاعات مورد نیاز را دریافت کرده و برنامه روزانه تحویل سفارش‌های خود را شروع کنند. مسیرهایی که مسئولان توزیع باید برای تحویل کالاها طی کنند، توسط نرم افزار نقشه سولوشن تعیین می‌شود. این مسیرها با توجه به ترافیک و شرایط کلی مسیرها پیشنهاد می‌شوند تا رانندگان کمتر میزان ترافیک را در مسیر خود داشته و حد اقل میزان مصرف بنزین را داشته باشند.

نرم افزار تبلت موزعین
Taking back the goods

ویژگی ها

ویژگی ها

امکان باز‌‌ پس‌گرفتن کالا ها از مشتریان در صورت لغو کردن خرید
انجام عملیات پرداخت در محل و ثبت اتوماتیک در سیستم
تغییر در سفارش در صورت درخواست مشتری؛ در لحظه و آنی

مسئولان ناوگان پخش می‌ توانند در صورت بسته بودن مراکز تحویل مورد نظر، از لوکیشن مربوطه عکس گرفته و آن را در نرم‌‌ افزار ذخیره کنند. همچنین در صورت وجود هرگونه شکایت یا اعتراض از جانب تحویل گیرنده‌ ها، امکان ثبت نظرات و پیام‌ های صوتی ایشان در این نرم‌ افزار تعبیه شده است.‌

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو نرم‌افزار تبلت موزعین