شرکای تجاری
پارس رویال

گروه-مهندسی-لناوا
شریک تجاری پارس رویال
گروه مهندسی لناوا
شرکت بین المللی گروه مهندسی لناوا از سال ۱۳۸۶ فعالیت تخصصی خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز و اقدام به جذب متخصصین نخبه جهت تکمیل تیم فنی خود نموده است. گروه مهندسی لناوا در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت امتیاز شعبه ایران Lenava Engineering Group شد که دارای شعب متعدد در سراسر دنیا از جمله انگلستان و آمریکا است.
تلفن: 22252543-۰۲۱ ایمیل: info@lenava.ir
شریک تجاری پارس رویال
شرکت نمودار
نمودار متشکل از تیم متخصصین تحلیل داده است که با هدف افزایش بهره وری سازمان‌ها از طریق ارائه راهکارهای هوش تجاری گرد هم آمده اند. نموداری ها از سال ۱۳۹۴ به صورت غیر رسمی شروع به فعالیت نمودند که با روند رو به رشد مجموعه و توسعه فعالیت ها و خدمات، فعالیت رسمی شرکت در سال ۱۳۹۸ شروع شد و در همان سال با تایید معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان تایید شد.
تلفن: ۹۸۲۱۲۸۴۲۲۴۷۷+ ایمیل: info@nemoudar.com
نمودار
شرکت-آترا-ویژن
شریک تجاری پارس رویال
شرکت آتراویژن
آتراويژن مجموعه ای متشکل از متخصصين و کارشناسان حوزه های مهندسی نرم افزار، مهندسی صنایع، فناوری اطلاعات وحسابداری می باشد که ضمن دارا بودن تجربه بالا در اجرای پروژه های نرم افزاری از دانش و تخصص به روز تحليل، طراحی، توسعه و استقرار سيستم های اطلاعاتی سازمانی با ماموریت حیاتی نیز بهره مند است.
تلفن: 44294457-۰۲۱ ایمیل: sales@atra-vision.com
شریک تجاری پارس رویال
شرکت مدار گسترش فن آوری اطلاعات
شکل‌گيری شركت مدار گسترش فن آوري اطلاعات (ITO) در سال 1381، با هدف تداوم و گسترش تجربيات ارزنده گذشته، در قالب يك شركت پيشرو در فن‌آوري صورت گرفته است.
تلفن: 88008044-021 ایمیل: Info@ecosystem.ir
شرکت-مدار-گسترش-فناوری-اطلاعات

درخواست شراکت تجاری

شما عزیزان می توانید جهت شراکت با مجموعه پارس رویال فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.