نرم‌‌افزار حقوق و دستمزد و پرسنلی

داشتن اطلاعات نیروی انسانی یک شرکت، کمک شایانی به مسائل مختلفی چون پرداخت حقوق و دستمزد می‌کند. نرم افزار پرسنلی پارس رویال که نسخه کوچکی از نرم افزار منابع انسانی محسوب می‌شود، تمام اطلاعات مربوط به پرسنل و حتی افرادی که قرار است استخدام شوند را به صورت دقیق و دسته‌بندی شده ذخیره می‌کند. این اطلاعات شامل موارد دقیق‌تری همچون اطلاعات حقوقی، سوابق کاری، اطلاعات فردی و حتی سوابق پزشکی نیز می‌شوند.

نرم افزار حقوق و دستمزد و پرسنلی

پشتیبانی از حقوق و دستمزد انواع مدل های استخدام

پشتیبانی از حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد پرسنلی از انواع مدل‌های استخدام پشتیبانی می‌ کند. استخدام های تامین اجتماعی، کشوری و لشگری. علاوه بر آن این نرم‌ افزار این قابلیت را دارد که با شرایط و قوانین کشورهای دیگر نیز منطبق شده و با احکام پرداخت آن کشور همسو شود. این یعنی این نرم‌ افزار علاوه بر شرکت‌ های داخلی، برای شرکت‌های خارجی و نیز شرکت‌هایی که در خارج از کشور شعبه یا نمایندگی فعال دارند نیز کاربردی است.

در بخش پرداخت حقوق این نرم‌ افزار امکان تعریف فرمول‌ های مختلفی وجود دارد که طبق آن، پرداخت حقوق گروه‌ های مختلف کارکنان شرکت انجام می‌شود. پرداخت دستمزد افراد نیازی به محاسبات جداگانه ندارد و تماما به صورت اتوماتیک و طبق فرمول های تعریف شده در زمان مقرر انجام می‌شود. همچنین اگر قوانین و شرایط پرداخت کشور مورد تغییر یا بازبینی قرار بگیرند، نرم افزار پرداخت و دستمزد ‌پارس رویال می‌تواند با ایجاد تغییرات در فرمول‌ های طرح شده، بدون نیاز به ایجاد تغییر اساسی در نرم‌ افزار، با این قوانین جدید همسو شده و احکام جدید پرداخت دستمزد را اجرا کند.

ویژگی‌ ها

پرداخت وام‌ ها:

نرم افزار پرداخت حقوق و دستمزد می‌تواند با توجه به شرایط کارکنان شرکت و نیز بررسی سوابق پرسنلی آن‌ها، وام‌های متناسب با هر شخص را برای ایشان فراهم می‌کند. شرایط تخصیص وام، قسط بندی، تعداد دفعات تخصیص وام و ... همه و همه در این نرم‌افزار قابل برنامه ریزی هستند.

پرداخت پاداش‌ ها:

تخصیص پاداش‌ها به پرسنل متناسب با کارکرد، اضافه کاری، ماموریت و ...

امکانات رفاهی:

برخی شرکت‌ها برای کارکنان خود شرایط رفاهی ویژه‌ای در نظر می‌گیرند. مثلا سفرهای خانوادگی، ارائه مکان‌های اسکان و ... . همچنین ارائه هدایای مختلف برای فرزندان ایشان. تمامی این امکانات در این نرم افزار قابل برنامه ریزی بوده و مطابق با دسته بندی‌های انجام‌شده، این امکانات به کارکنان شرکت تخصیص داده می‌شود.

ویژگی‌ های برتر

مدیریت برگه‌ها:

به کمک ماژول پرداخت حقوق و دستمزد، تمامی برگه‌های مربوط به پرسنل شامل برگه‌های مرخصی، برگه‌های ماموریت و سایر برگه ها را ثبت و از اطلاعات آن استفاده کنید.

صدور دستی احکام:

در ابتدای سال‌های مالی، شرکت‌ها و سازمان‌ها احکام خود را متناسب با تغییرات قوانین پرداخت کل کشور تغییر می‌دهند. در نرم‌افزار پارس رویال، این امر تغییر احکام به راحتی و توسط یک اپراتور قابل انجام است. بنابراین نیازی به صرف زمان برای راه اندازی مجدد نرم افزار نیست.

گزارش پارامتریک:

گزارش کامل اطلاعات کارکنان یک شرکت می‌تواند به تصمیم‌گیری صحیح در مورد نحوه پرداخت حقوق و مزایا کمک قابل توجهی بکند. به کمک گزارشات پارامتریک پارس رویال می‌توان گروه‌های مختلفی متناسب با جزیی‌ترین ویژگی های کاری و حقوقی افراد ایجاد کرد و مطابق آن، منابع مختلفی را به ایشان تخصیص داد.

نرم افزار حقوق و دستمزد

این سیستم متناسب با پارامترهای کارکردی که در آن تعریف می‌شود، پرونده ماهانه کارکنان شامل روزها و ساعت‌های کاری، ساعت‌های مرخصی، ساعت‌های ماموریت و … را ثبت کرده و متناسب با احکام از پیش تعیین شده، پرداخت متناسب با هر فرد را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد. تمامی پرداخت‌های انجام شده در این سیستم به صورت هوشمند در ارتباط با ماژول خزانه داری صورت گرفته و اسناد مربوط به حسابداری آن‌ها نیز در نرمافزار حسابداری پارس رویال صادر می‌شود.

نرم افزار حقوق و دستمزد و پرسنلی

ویژگی‌ های برتر

معوقات:

در صورتی که بخشی از سال مالی، کارمندان و کارکنان یک شرکت مشمول تغییر حکمی شده باشند که در پرداخت سالانه آن‌ها لحاظ نشده باشد، امکان بررسی این موضوع و محاسبه دقیق میزان تفاوت در حکم جدید وجود داشته که متناسب با آن، معوقات مربوطه به شخص مورد نظر پرداخت می‌شود.

تنوع در محاسبه مزد:

یکی از روش‌های منحصر به فرد سیستم پرداخت حقوق و دستمزد سلوشن، امکان محاسبه مزد کارکنان بر اساس عملکرد آن‌هاست. به این ترتیب، اشخاص علاوه بر این که به میزان ساعت فعالیت خود مشمول پرداخت حقوق می‌شوند، متناسب با کارکرد خود نیز از پاداش بهره‌مند می‌شوند. مثلا مسئولین بخش انبار متناسب با میزان وزن باری که در طول ماه جا به جا کرده اند شامل اضافه حقوق شده و مسئولین دفتر متناسب با تعداد برگ چکی که صادر کرده اند از مزایای مشخصی بهره‌مند خواهند شد.

سیستم حقوق و دستمزد پارس وریال سیستمی یکپارچه و پویا است که می‌تواند برای هر بخش مجزا، چندین فرمول مختلف را در بر بگیرد. علاوه بر آن، این سیستم با نهادهای بیرونی شامل بانک ها، اداره بیمه و مالیات نیز در ارتباط بوده و می‌تواند متناسب با مدیوم مورد نظر آن‌ها، گزارش‌های مختلف را تولید کند.

فرم درخواست دمو نرم افزار حقوق و دستمزد

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو نرم افزار حقوق و دستمزد و پرسنلی