نرم افزار حسابداری پارس رویال

بسیاری از نرم افزار های پارس رویال حکم یک زیرساخت اساسی برای سایر نرم  افزار های سلوشن را دارند. یکی از اساسی ترین نرم افزار های این شرکت، نرم افزار حسابداری است. وظیفه اصلی نرم افزار حسابداری سلوشن، تبدیل تمامی امور و مسائل مالی به سندهای حسابداری است. نگهداری این اسناد و تبدیل آن ها به گزارش های رسمی، گزارش های داخلی و گزارش های کنترلی از دیگر ویژگی های این نرم افزار است.

ویژگی ها

نرم افزار حسابداری پارس رویال

تعداد مراحل رسیدگی به اسناد، متناسب با نوع فعالیت مالی متفاوت است و توسط کاربر قابل کنترل و تغییر است. پس از پایان این مراحل و اتمام مراتب رسیدگی به اسناد، هر سند به صورت مجزا قطعی شده و یک شماره انحصاری دریافت می کند. این سند قابلیت تغییر نداشته و برای همیشه در دیتابیس شرکت باقی خواهد ماند.

ویژگی ها

ماژول حسابداری سلوشن توانایی ثبت اسناد هم به صورت مقداری و هم به صورت عددی را داراست. به ازای هر سندی که در آن موضوع ریالی مطرح هست، امکان ثبت مقدار آن نیز وجود دارد. به عنوان مثال، اگر کالایی وارد انبار شود، هم امکان ثبت ارزش مادی آن و هم امکان ثبت تعداد و مقدار آن در همین نرم افزار وجود دارد.

علاوه بر آن، تمامی امور مالی در این ماژول، این امکان را دارند که متناسب با سایر ارزها نیز ثبت شوند. بدین صورت، هم امکان حسابداری ارزی و هم امکان حسابداری مقداری وجود دارد.

امکان گرفتن خروجی اکسل و نیز وارد کردن دیتا از فایل اکسل به نرم افزار حسابداری سلوشن پلاس برای کاربران فراهم شده است.

ویژگی های برتر نرم افزار حسابداری پارس رویال

چند ارزه بودن
امکان تعیین نسبت ارزهای مختلف با یکدیگر و مشاهده تغییرات لحظه ای ارزها نسبت به یکدیگر. این ویژگی نرم افزار حسابداری سلوشن، آن را به یکی از قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه مدیریت امور مالی نیز تبدیل می کند.
شخصی سازی
امکان شخصی ظاهری تمامی انواع چاپ ها بر اساس سلیقه کاربر. کاربران می توانند بدون نیاز به هیچ گونه کدنویسی، تمامی اسناد و چاپ های خود را بر اساس ظاهر و هویت سازمان خود تنظیم کنند.
مدیریت سایه
بسیاری از شرکت ها دارای بیش از دو یا چند دفتر مختلف هستند. برخی از اوقات این شرکت های برای ارائه گزارش به بخش های مختلف داخلی یا خارجی، اطلاعات برخی از این دفاتر را لحاظ نمی کنند. به کمک مدیریت سایه می توانید اطلاعات چندین دفتر مختلف را مدیریت کنید و گزارشات مختلف را متناسب با سلیقه و نیاز سازمان صادر کنید.

نرم افزار حسابداری سلوشن در دو نسخه قابل ارائه است که با توجه به ابعاد کسب و کار خود و نیازی که دارید می توانید نسخه متناسب با خود را انتخاب کنید.

مقایسه سولوشن پلاس و سولوشن سی اس

سلوشن سی اس

کامل ترین نرم افزار سازمانی

بهای لایسنس 10,000,000  تومان
مدیریت امور مالی
مدیریت تولید
مدیریت فروش و توزیع
مدیریت زنجیره ی تامین
مدیریت سرمایه های انسانی
مدیریت فروش و توزیع

سلوشن پلاس

کامل‌ترین نرم افزار برای شرکت های کوچک

بهای لایسنس 63,000,000 تومان
مدیریت امور مالی
مدیریت تولید
مدیریت فروش و توزیع
مدیریت زنجیره ی تامین
مدیریت سرمایه های انسانی
مدیریت فروش و توزیع

فرم درخواست دمو نرم افزار حسابداری

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو نرم افزار حسابداری