نرم افزار نقشه (Solution GI)

   یکی از تکنولوژی‌های جدیدی که امروزه در انواع سیستم‌های حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرد، سیستم Automatic Vehicle Location یا به اختصار AVL است. این سیستم به افراد کمک می‌کند تا اطلاعات وسایل نقلیه مربوط به شرکت یا سازمان خود را در هر لحظه و در هر نقطه از جهان رصد کنند. به کمک این تکنولوژی، صاحبان کسب و کار علاوه بر مطلع شدن از شرایط کلی و وضعیت ناوگان خود، می‌توانند متناسب با شرایط لحظه ای، بهترین مسیرها را به راننده‌های ناوگان خود ارائه دهند. این امر به افزایش راندمان ناوگان حمل و نقل و نیز کاهش میزان آلودگی زیست محیطی کمک شایانی می‌کند.

ماژول نقشه پارس‌رویال که با نام GI Solution نیز شناخته می‌شود، یکی از زیرساخت های اصلی این نرم‌افزار است که از طریق اتصال به یک نقشه استاندار یا اوپن سورس می‌تواند اطلاعات دقیقی از شرایط ناوگان حمل و نقل و مشتری‌ها به کاربران ارائه کند.

ویژگی‌ ها

رصد دقیق ناوگان توزیع (precise tracking)
مشخص کردن مسیرهای توزیع
امکان مشاهده لوکیشن، گزارش فروش و تعداد سفارش‌ها توسط سرپرست‌ها

ویژگی های برتر

مشخص کردن مسیر های جدید در لحظه

از ویژگی‌های منحصر به فرد پارس رویال می‌توان به توانایی مشخص کردن مسیرهای جدید اشاره کرد. کاربران می‌‌توانند در لحظه و با کشیدن پلیگان‌های مختلف به دور محل‌های سفارش، مسیرهای توزیع جدیدی را مشخص کنند و فرایند پخش مرسوله‌ها را شروع کنند.

ارائه گزارشات لحظه ای

مسئولان ناوگان پخش می‌توانند در صورت بسته بودن مراکز تحویل مورد نظر، از لوکیشن مربوطه عکس گرفته و آن را در نرم‌‌افزار ذخیره کنند. همچنین در صورت وجود هرگونه شکایت یا اعتراض از جانب تحویل گیرنده‌ها، امکان ثبت نظرات و پیام‌های صوتی ایشان در این نرم‌افزار تعبیه شده است.‌

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو نرم افزار نقشه