نرم‌افزار نگهداری و تعمیرات پارس رویال

اغلب دارایی‌های یک سازمان نیاز به نگهداری و سرویس‌های دوره ای و یا تعویض دارند. این نگهداری و یا تعویض شامل هزینه هایی است که می‌توانند در یک دوره مالی و یا در چند دوره متوالی در صورت‌های مالی مجموعه ثبت شوند. سیستم نگهداری و تعمیرات پارس رویال  بخشی از سیستم اموال و دارایی ها محسوب می‌شود. اما در صورت نیاز می‌توایتوانید این سیستم را به صورت جداگانه برای خود سفارش دهید تا متناسب با سازمان شما پیاده سازی شود.

تعمیرات صورت گرفته برای دارایی های یک مجموعه به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند.

تعمیرات جزئی

maintenance

مسائلی که به صورت جزئی برای دارایی ها و اموال یک شرکت رخ می‌دهند و عموما با هزینه ای ناچیز تعمیر می‌شوند در این دسته از تعمیرات قرار می‌گیرند. تعمیرات اموال خرد شرکت مانند میز و صندلی، تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری رایانه ها، نوسازی دکوراسیون و … از این دسته تعمیرات محسوب می‌شوند

تعمیرات اساسی

تعمیراتی که هزینه آن‌ها بیش از یک دوره مالی طول کشیده و اصطلاک ابزار مربوطه آن بیش از یک سال طول می‌کشد در این دسته تعمیرات قرار می‌گیرند. همچنین تغییراتی که در موعد مقرر انجام می‌شوند (بدون در نظر گرفتن رسیدن به حد اصطلاک مد نظر)  نیز در دسته تعمیرات اساسی مد نظر قرار می‌گیرند. این تعمیرات به سبب حیاتی بودن انجام‌شان، در موعد مقرر انجام می‌‌شوند تا از بروز حوادث احتمالی و آسیب رسیدن به سیستم جلوگیری شود. به عنوان مثال، ماشین‌آلات تولید با رسیدن به حد نسابی مشخص از انجام یک فرآیند، بدون توجه به فرسوده شدن یا نشدن، تعویض می‌شوند تا از کاهش سطح کیفی تولید آن‌ها جلوگیری به عمل آید. سیستم نگهداری و تعمیرات پارس رویال برای هر یک از تجهیزات و دارایی های شرکت، یک پرونده تشکیل می‌دهد که در آن، طول عمر فعالیت اجزا، میزان فعالیت آن‌ها، زمان بندی سرویس‌های دوره ای و … ثبت شده و متناسب با آن، تصمیمات مورد نظر برای تعمیرات و یا اسقاط این اجزا اتخاذ می‌شود. این سیستم با ماژول انبار سلوشن در ارتباط بوده و داده های خود را به صورت همگام با این ماژول تطبیق می‌دهد.

فرم درخواست دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو نرم افزار نگهداری و تعمیرات