نرم افزار توزیع هوشمند

پس از انجام فرایند ثبت سفارش توسط مشتری ها و طی شدن مراحل مختلف فروش در نرم افزار سلوشن پلاس پارس رویال، نوبت به تحویل دادن کالاها به مشتری ها می‌رسد. نرم افزار توزیع هوشمند سلوشن پلاس مشخص می‌کند کدام کالا در قالب کدام سفارش به کدام مشتری تحویل داده شود.

با داشتن مختصات جغرافیایی مشتریان می‌توان فاصله کاربران تا مرکز پخش را محاسبه و ترتیب ارسال سفارشات را اولویت بندی کرد. علاوه بر آن، سفارشات بر اساس وزن، حجم، تعداد ماشین‌های مورد نیاز برای پخش و نیز زمان مشخص توزیع سفارش، به صورت اتوماتیک دسته بندی شده و کوتاه ترین مسیرها و کمترین زمان ها به مسئولان توزیع ارائه می‌شود تا مرسوله‌ها را به مقصد برسانند.

نرم افزار توزیع هوشمند

ویژگی‌ ها

بیشترین توزیع با کمترین ناوگان
کمترین زمان و بیشترین راندمان
فعالیت همزمان با نقشه های مختلف از جمله solution GI

نوآوری ها و ویژگی‌های منحصر به فردی که سیستم توزیع هوشمند پارس رویال به کاربران ارائه می‌کند، باعث شد تا شرکت پارس رویال در سال …. به عنوان یکی از شرکت های فناور در حوزه …. در میان شرکت‌های دانش بنیان قرار بگیرد. این نرم افزار هم چنین مسیرهای توزیع و ویزیت را نیز برای کاربران مشخص می‌کند.

فرم درخواست دمو نرم افزار توزیع هوشمند

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو نرم افزار توزیع هوشمند