نرم‌ افزار اطلاع رسانی پارس رویال

نرم‌افزار اطلاع‌ رسانی (سامانه اعلان‌ها) یکی از دقیق ترین نرم‌افزار‌های پارس رویال محسوب می‌شود. این نرم‌افزار به کمک ارتباط قدرتمند و دقیقی که با تمامی ماژول‌ها و نرم‌افزارهای عمومی و زیرساختی پارس‌رویال دارد، می‌تواند تمامی اطلاعات کاربران را در لحظه مشاهده کرده و بازخورد آن را به کاربران اطلاع دهد.

سامانه اطلاع‌رسانی پارس رویال از تمامی روش‌های اطلاع‌رسانی شامل پیامک، ایمیل و همچنین پوش نوتیفیکیشن های نرم‌افزار های پارس رویال پشتیبانی می‌کند. هسته مرکزی این نرم‌ افزار پس از همگام سازی با نرم‌ افزار سلوشن، تمامی اطلاعات کاربران شامل سفارشات، بدهی‌ ها و طلب‌ ها، تاریخ سررسید چک ها و … را بررسی کرده و متناسب با شرایط حساب هر یک از کاربران این نرم‌افزار، اطلاع‌رسانی مناسب را برای ایشان انجام می‌دهد.

Notification software

نرم‌ افزار اطلاع رسانی پارس رویال

Notification software01

به کمک نرم‌ افزار اطلاع‌ رسانی پارس رویال دیگر دغدغه از فراموش کردن وظایف تعریف شده خود را نخواهید داشت. تمامی اموری که برای شما تعریف شده، قبل از رسیدن به موعد انجام‌شان به شما اطلاع رسانی خواهد شد تا تمامی وظایف‌تان به موقع  بدون بروز هر گونه تاخیری انجام شود.

 

نرم افزار اطلاع رسانی پارس رویال علاوه بر پشتیبانی از سیستم پیام، ایمیل و نوتیفیکیشن‌ های نرم‌ افزار ها، برای افراد فعال در داخل سازمان‌ ها نیز خدمات منحصر‌ به‌ فردی ارائه می‌کند. کارکنان فعال در بخش‌های مختلف یک سازمان می‌توانند با همگام کردن اطلاعات خود با این نرم‌ افزار، از وضعیت لحظه ای وظایف خود آگاه شوند. به عنوان مثال، در صورت ثبت سفارش در سیستم، نرم افزار اطلاع رسانی به طور خودکار مسئول انبار را از وجود سفارش جدید و جزئیات مربوط به آن آگاه می‌کند. بنابراین پرسنل یک سازمان نیز می‌توانند از مشتری‌ های اصلی این نرم افزار محسوب شوند.

فرم درخواست دمو نرم افزار اطلاع رسانی

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو نرم افزار اطلاع رسانی