ماژول انبار

بسیاری از نرم افزارهای پارس رویال مانند زیرساختی اساسی برای سایر ماژول‌ها و نرم‌افزارها عمل می‌کنند. این ماژول‌ها مانند اعضای اصلی هسته سلوشن هستند و در صورت نبود آن‌ها، روند کلی فعالیت سیستم دچار اختلال می‌شود. یکی دیگر از این ماژول‌های حیاتی در سیستم پارس‌رویال، ماژول زیرساختی انبار است. به کمک این ماژول می‌توان تعداد کالاهای موجود در انبار، انواع آن‌ها،  و دسته بندی‌های آن را مشخص کرد.

ویژگی های نرم افزار انبار

تعریف نامحدود انبار
ثبت کالاها به صورت گروهی یا batch
امکان جورچینی و تحویل کالاها به مقاصد در سریع‌ترین زمان ممکن

محاسبه تمامی اطلاعات مود نیاز

تمامی اطلاعات مورد نیاز برای بررسی و محاسبه موجودی انبار در این برنامه قابل محاسبه هستند. در این نرم‌افزار، پس از تعریف کالا ها و مشخص کردن تعداد موجودی آن‌ها، مراکز نگهداری آن‌ها تعریف شده و برای هر تعداد ورود و یا خروج از انبار، دلیل و شرایط متناسب با آن در سیستم ثبت می‌شود. همچنین نقاط هدف یا همان مبدا و مقصد کالا نیز در کنار این اطلاعات به ثبت می‌رسند. با در اختیار داشتن تمامی این اطلاعات می‌توان به راحتی تمامی انواع اسناد مربوط به هر یک از کالاهای انبار را صادر کرد. همچنین این نرم‌افزار با سایر زیرساخت های پارس رویال نظیر سیستم فروش، سیستم خرید، سیستم هزینه‌ها، سیستم اموال و سیستم تولید در ارتباط است.

ویژگی‌ های برتر

گزارش گیری:

امکان بررسی موجودی کالا، تعداد کالا، شرایط ورود و خروج کالا و دلایل ورود یا خروج کالا در این نرم افزار فراهم شده است. علاوه بر آن امکان ثبت و بررسی افراد و یا بنگاه‌هایی که به آن‌ها جنس داده و یا از ایشان جنس گرفته‌ایم نیز وجود دارد.

انبارگردانی:

برخی اوقات موجودی انبار با موجودی ثبت شده در سیستم تطابق ندارد. برای رفع این مشکل، در مقاطع زمانی مختلف انبارگردانی صورت می‌گیرد و دیتای به دست آمده به عنوان ما‌به‌التفاوت در سیستم ثبت می‌شوند تا سندهای کسری و اضافی مربوطه صادر شود. به این ترتیب موجودی واقعی مشخص می‌شود.

صندوق امانات:

بدهی هایی که قرار نیست به صورت پولی بازگردانده شوند در صندوق امانات ذخیره می‌شوند. علاوه بر آن امکان تهاتر نیز در این بخش تعبیه شده است.

ذخیره کالای امانی:

در این سیستم امکان مشخص نمودن نوع کالا از لحاظ قطعی یا امانی بودن فراهم است. مدیریت این نوع کالاها عموما سخت و زمانبر بوده و دقت محاسبات آن توسط نیروی انسانی عموما پایین است. نرم افزار انبار پارس رویال این فعالیت را به خوبی و با دقت مثال زدنی انجام می‌ دهد.

تهیه گزارش در سیستم انبار سلوشن پلاس

تهیه گزارش در سیستم انبار سلوشن پلاس مانند سایر نرم افزارهای این سیستم بسیار ساده است. تمامی ارتباطات کارکنان با سیستم انبار، چه به صورت مستقیم و چه از طریق سایر ماژول‌ها، از طریق مجوزها صورت می‌گیرد. اگر شخصی از انبار تقاضای جنسی را داشته باشد، باید یک درخواست مشخص تعریف کند. در صورت صلاحدید، این درخواست توسط بخش انبار تایید شده، متناسب با آن حواله صادر شده و جنس از انبار خارج می‌شود. سایر فعالیت ها مانند وارد کردن یک جنس به انبار نیز تمامی این مراحل را دارا است.

تهیه گزارش انبار

فرم درخواست دمو نرم افزار انبار

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو نرم افزار انبار