نرم افزار خزانه داری و دریافت و پرداخت

ماژول خزانه داری یا دریافت و پرداخت سلوشن، یکی از ماژول های اصلی و زیرساختی پارس رویال است که به چندین ماژول دیگر این شرکت سرویس ارائه می‌کند.

تمامی امور مربوط به دریافت، پرداخت، نقدینگی و اسناد یک سازمان در این نرم‌افزار ثبت و ضبط می‌شود. به این صورت که اگر در جایی از سازمان پرداختی صورت بگیرد، قطعاً باید از این نرم‌افزار استفاده کنند.

به کمک نرم‌افزار خزانه داری پارس رویال می‌توانید انواع مراکز دریافت و مراکز پرداخت شامل حساب‌های بانکی، انواع صندوق ها، تنخواه، اشخاص مختلف.

database

نرم افزار خزانه داری و دریافت و پرداخت

ثبت اطلاعات دقیق اسناد می‌تواند در بررسی‌های طولانی مدت برای شرکت‌ها بسیار مهم و اساسی باشد. برای این منظور، نرم افزار دریافت و پرداخت یا نرم افزار خزانه داری پارس رویال قابلیتی را به کاربران ارائه می‌دهد که در آن می‌توانید برای تمامی دریافت‌ها و پرداخت‌ها یک (بابت) ذخیره کنید.

این بابت‌ها در واقع جزییات و علت تمامی دریافت‌ها و پرداخت‌ها را مشخص می‌کنند. به این ترتیب، برای بررسی و تصمیم‌گیری های آینده شرکت نیز می‌توان از این دیتاها استفاده کرد؛ بدون این که جزییات هیچ یک از دریافت‌ها و پرداخت‌ها را از دست دهیم.

ویژگی‌ها:

چند ارزه بودن
تعریف ارزهای مختلف به صورت همزمان برای دریافت‌ها و پرداخت‌های مختلف
شخصی سازی
امکان ثبت و انجام نامحدود اسناد بانکی و اوراق بهادار
مدیریت سایه
گزارش‌های نقدینگی، صورت‌حساب‌های بانک‌ها، صورت‌حساب‌های شخصی و ...

ویژگی‌ها

تعریف ارز های مختلف به صورت همزمان برای دریافت‌ ها و پرداخت‌ های مختلف

امکان ثبت و انجام نامحدود اسناد بانکی و اوراق بهادار

گزارش‌ های نقدینگی، صورت‌حساب‌های بانک‌ها، صورت‌حساب‌های شخصی و …

ویژگی‌ های برتر نرم‌ افزار خزانه‌ داری پارس رویال

رأس‌گیری:

مقایسه نتیجه ارزش یک معامله در زمانی دیگر، از دیگر ویژگی‌های نرم افزار سلوشن است که به آن رأس گیری نیز می‌گویند. به کمک این ویژگی می‌توانید معادل ارزش دریافت ها، پرداخت ها و هر معامله ای را که انجام داده اید را در روزی دیگر از سال مالی و یا با ارز دیگری مقایسه کنید. بدین ترتیب می‌توانید از نتایج این مقایسه ها برای سایر اقدامات جاری خود در مجموعه، تصمیم های بهتری را اتخاذ کنید.

اطلاع رسانی لحظه ای:

سیستم اطلاع رسانی سلوشن از طریق پیامک و نتیفیکیشن شما را از تمامی جزیات مربوط به دریافت و پرداخت آگاه می‌کند. مغایرت بانکی،گزارش انواع مشکلات، گزارش انواع نا هماهنگی ها و … همه و همه به صورت پیامک برای کاربران ارسال می‌شوند تا اقدامات مورد نظر را در راستای تصحیح اسناد خود انجام دهند.

اطلاع رسانه ای لحظه ای

نرم افزار خزانه داری سلوشن در دو نسخه قابل ارائه است که با توجه به ابعاد کسب و کار خود و نیازی که دارید می‌توانید نسخه متناسب با خود را انتخاب کنید.

مقایسه سولوشن پلاس و سولوشن سی اس

سلوشن سی اس

کامل ترین نرم افزار سازمانی

بهای لایسنس 10000000  تومان
مدیریت امور مالی
مدیریت تولید
مدیریت فروش و توزیع
مدیریت زنجیره ی تامین
مدیریت سرمایه های انسانی
مدیریت فروش و توزیع

سلوشن پلاس

کامل‌ترین نرم افزار برای شرکت های کوچک

بهای لایسنس 63000000 تومان
مدیریت امور مالی
مدیریت تولید
مدیریت فروش و توزیع
مدیریت زنجیره ی تامین
مدیریت سرمایه های انسانی
مدیریت فروش و توزیع

فرم درخواست دمو نرم افزار خزانه داری

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو نرم افزار خزانه داری