نرم افزار فروشگاهی کامل

نگهداری از حساب ها و بررسی میزان هزینه ها و درآمد ها برای کسب و کارهای کوچکی مانند مغازه ها و فروشگاه ها بسیار مهم و اساسی است. جدا از این که این امر باید دقیق و منظم انجام شود، هزینه انجام آن نیز باید به گونه ای باشد که موجب آسیب رساندن به کسب و کارها نشود. نرم افزار سلوشن شاپ علاوه بر هزینه کم‌تری که نسبت به سایر نرم‌افزار های مشابه دارد، ویژگی های متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین اتصال مستقیم به سامانه مودیان، شما را از هرگونه فعالیت اضافی برای ارسال فاکتورها و صورت‌حساب های مالی به این سامانه بی‌نیاز می‌کند.

چرا سلوشن شاپ؟

شخصی سازی
امکان طراحی تمامی زیرساخت ها و ماژول ها متناسب با کسب و کار شما
فضای ابری
امکان استقرار و استفاده از راهکارهای سازمانی به صورت ابری
بدون پرداخت اضافی
امکان استفاده برای بی نهایت کاربر بدون هزینه اضافی
خدمات پس از فروش
پشتیبانی از کاربران در اسرع وقت؛ تلفنی، آنلاین و متنی

گستردگی سلوشن شاپ برای مشاغل

توسعه کسب و کار بدون شک تصویری است که تمامی صاحبان فروشگاه‌ها و مغازه‌ها در ذهن خود دارند. اما فعالیت‌های جزئی و کارهای خردی که برای اداره این گونه از مشاغل وجود دارد، باعث می‌شود که مدیران و صاحبان این مشاغل تمام وقت خود را از دست بدهند. سلوشن شاپ به عنوان نرم‌افزاری تخصصی که برای انجام پیچیده‌ترین و جزئی‌ترین فرایندها طراحی شده است می‌تواند دستیاری دقیق و کاربردی باشد که به شما در ذخیره زمان کمک شایانی بکند.

ماژول مدیریت امور مالی

تمرکز سلوشن شاپ بر روی ماژول مدیریت امور مالی است. انواع بخش های مهم در بخش یک نرم افزار مدیریت امور مالی در سلوشن شاپ تعبیه شده تا کاربران بتوانند همه نیاز های خود را رفع کنند. به کمک سلوشن پلاس می‌توانید تمام امور مربوط به خزانه داری، امور مربوط به حسابداری تدارکات، امور مربوط به صندوق فروشگاه، امور حسابداری و همچنین امور مربوط به مدیریت پرسنل فروشگاه را انجام دهید.

Finance management Parsroyal

کاربرد پذیر برای تمامی مشاغل

سلوشن شاپ نرم‌افزاری کاربردی برای تمامی مشاغل به حساب می‌آید. فرقی ندارد شما یک مغازه کوچک در محله دارید، یا یک شعبه نمایندگی از یک شرکت بزرگ را اداره می‌کنید. سلوشن شاپ می‌تواند برای تمامی نیازهای شما پاسخی متناسب فراهم کند.

علاوه بر قدرت مثال‌ زدنی سلوشن شاپ در تحلیل پیچیده ترین داده ها، گستره اصنافی که توسط این نرم افزار پشتیبانی می‌شوند نیز قابل توجه است. تمام افرادی که به دنبال نرم‌ افزار حسابداری مغازه، نرم افزار حسابداری فروشگاهی ، برنامه حسابداری صنعتی، نرم افزار رستوران، نرم افزار املاک، نرم افزار حسابداری طلافروشی و ….  هستند می‌توانند از سلوشن شاپ استفاده کنند.

عدم محدودیت در تعداد کاربران

یکی از ویژگی هایی که سلوشن شاپ را از سایر نرم افزار های حسابداری فروشگاهی متمایز می‌کند، نوع واگذاری نرم افزار به کاربران است. بسیاری از نرم افزارها، به ازای کاربران اضافی، از شما تقاضای پرداخت هزینه ای بیشتر می‌کنند. اما شما با تهیه نرم افزار سلوشن شاپ پارس رویال، تنها با یک بار پرداخت، صاحب نرم افزاری خواهید بود که محدودیتی در تعداد کاربران ندارد. این یعنی شما می‌توانید این نرم افزار را به تعداد نفرات مجموعه‌تان در انواع دستگاه های مختلف شامل موبایل، تبلت، رایانه شخصی نصب کنید.

سلوشن شاپ یک نرم افزار ابری است. این یعنی تمامی اطلاعات شما در یک فضای امن ذخیره شده و شما هیچ گونه نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات خود نخواهید داشت. سیستم ابری سلوشن آرت، علاوه بر امنیت بالا در ذخیره اطلاعات شما، شما را از نیاز به زیرساخت با هزینه های بالا بی نیاز می‌کند. بنابراین شما با در دست داشتن ساده ترین ابزار ها و با برقراری ارتباط با اینترنت می‌توانید بدون محدودیت از این نرم افزار استفاده کنید.

نظرات مشتریان

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو سلوشن شاپ