سوپراپلیکیشن پارس‌ رویال

نرم‌افزار هوشمند پارس رویال یکی دیگر از محصولات شرکت پارس رویال است که به چندین گروه مختلف از یک سازمان فروش و پخش خدمت‌رسانی می‌کند. این نرم‌افزار با قابلیت پشتیبانی از فرآیندهای مربوط به بخش فروش، توزیع، نمایندگان و وصول، یکی از کامل‌‌ترین و جامع ترین نرم افزارهای فروش و پخش محسوب می‌شود. کاربران می‌توانند پس از ورود به نرم افزار، حالت مربوط به شغل خود را انتخاب کنند و فعالیت‌هایی که شرکت برای آن‌ها تعریف کرده را انجام دهند

نرم افزار تبلت موزعین

نرم‌ افزار موزعین

افرادی که در حوزه پخش و تحویل کالاها فعالیت می‌کنند عموما نیاز دارند تا فعالیت‌هایشان به صورت روزانه توسط سرپرست‌های پخش تعیین شود. این امر به کمک نرم‌افزارهای توزیع صورت می‌گیرد. شرکت پارس رویال با ارائه نرم افزار تبلت موزعین سلوشن این امکان را برای افراد شاغل در حوزه پخش فراهم کرده تا علاوه بر استفاده از ویژگی‌های عمومی ذکر شده، از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار این شرکت نیز بهره‌مند شوند.

کاربران این نرم افزار می‌توانند با توجه به سفارشات ثبت شده در سیستم، اطلاعات مورد نیاز را دریافت کرده و برنامه روزانه تحویل سفارش‌های خود را شروع کنند. مسیرهایی که مسئولان توزیع باید برای تحویل کالاها طی کنند، توسط نرم افزار نقشه سلوشن تعیین می‌شود. این مسیرها با توجه به ترافیک و شرایط کلی مسیرها پیشنهاد می‌شوند تا رانندگان کمتر میزان ترافیک را در مسیر خود داشته و حد اقل میزان مصرف بنزین را داشته باشند.

ویژگی‌ ها

امکان باز‌‌پس‌ گرفتن کالاها از مشتریان در صورت لغو کردن خرید

انجام عملیات پرداخت در محل و ثبت اتوماتیک در سیستم

تغییر در سفارش در صورت درخواست مشتری؛ در لحظه و آنی

مسئولان ناوگان پخش می‌توانند در صورت بسته بودن مراکز تحویل مورد نظر، از لوکیشن مربوطه عکس گرفته و آن را در نرم‌‌افزار ذخیره کنند. همچنین در صورت وجود هرگونه شکایت یا اعتراض از جانب تحویل گیرنده‌ها، امکان ثبت نظرات و پیام‌های صوتی ایشان در این نرم‌افزار تعبیه شده است.‌

نرم‌ افزار نمایندگان

شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ، به خصوص شرکت‌هایی که در حوزه فروش و پخش کالاهای مختلف فعالیت می‌کنند، عموما نمایندگان مختلفی در جای جای شهر و استان و حتی کشور دارند. این نمایندگان برای ارتباط با شرکت اصلی و اطلاع از حساب و کتاب‌ها، موجودی ها، گردش‌های مالی و … نیاز به زیرساختی دارند تا در حداقلی ترین زمان ممکن این اطلاعات را در دست داشته باشند.

شرکت پارس رویال با ارائه نرم افزار مخصوص نمایندگان، این امکان را برای نمایندگان شرکت‌های مختلف پدید می‌آورد تا بتوانند علاوه بر بررسی حساب و کتاب‌های خود با سازمان اصلی، عملکرد و امتیازاتی که به خود تعلق گرفته را نیز مشاهده کنند.

نرم افزار نمایندگان

کاربران این نرم‌افزار می‌توانند از آخرین محصولات قابل فروش سازمان باخبر شوند، از آخرین تخفیفات و پیشنهادات مخصوص خود مطلع شوند و در صورت اضافه شدن کالاهای جدید، اطلاع‌رسانی‌های مربوطه را دریافت کنند. علاوه بر آن کاربران می‌توانند از آخرین شرایط سفارش خود با خبر شوند.

از دیگر ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به امکان مکالمه بین فروشنده ها، تامین کننده ها و فرستنده ها با یک‌دیگر به صورت آنلاین اشاره کرد.

نرم افزار وصول

نرم‌ افزار وصول

در بسیاری از موارد، فروشگاه‌داران و نمایندگان بعد از تحویل گرفتن اجناس مورد نظر، هزینه آن را در لحظه پرداخت نمی‌کنند؛ در ازای خرید خود چک بانکی می‌دهند و یا پرداخت را در زمان مقرری انجام می‌دهند. مامور وصول شخصی است که وظیفه دارد این مبادلات مالی را مدیریت کرده و با بررسی اسناد و رسیدهای مالی شرکت، این دارایی های بالقوه را جمع آوری می‌کند.

اپلیکیشن وصول پارس رویال، یک نرم افزار هوشمند است که به راحتی در تلفن های همراه نصب می‌شود و کاربران آن می‌توانند لیست مشتریان، فاکتورهای باز و مکان دقیق مشتریان را ببیند. به این ترتیب می‌توانند امر وصول را به راحتی هر چه تمام انجام دهند.

در صورت پرداخت رسیدها توسط مشتریان، کابر نرم افزار وصول دریافت را در نرم‌افزار ثبت کرده و در غیر این صورت، امر وصول به پیگیری‌های بعدی موکول می‌شود.

نرم‌ افزار فروشندگان

افرادی که در بخش فروش و تحویل کالا فعالیت می‌‌کنند نیز از دیگر مخاطبان نرم‌افزار هوشمند پارس رویال هستند. فروشندگان می‌توانند به صورت روزانه برنامه توزیع خود را از طریق این نرم‌افزار دریافت کرده و فعالیت خود را آغاز کنند. علاوه بر آن ویزیتورها می‌توانند مسیرهای مختلفی برای توزیع داشته باشند و متناسب با سلیقه و شرایط خود، مسیر مدنظر خود را انتخاب کنند.

این نرم‌افزار می‌تواند مشتری‌های خارج از مسیر را نیز پشتیبانی کند. علاوه بر آن امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی نیز در این نرم‌افزار تعبیه شده است.

برنامه توزیع یک فروشنده رو اول صبح بهش میده

ویزیتور میتونه چندتا مسیر مختلف داشته باشه

مشتری‌ های خارج از مسیر رو پشتیبانی میکنه

مشتری های تلفنی رو پشتیبانی میکنه

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو سوپراپلیکیشن پارس رویال