راهکار جامع هوش تجاری برای کسب و کارها

سلوشن بی آی

هوش تجاری یا business intelligence  راهکاری است برای به تصویر کشیدن اطلاعات و داده هایی که مشاغل مختلف آ‌ن‌ها را جمع آوری و دسته بندی می‌کنند. وظیفه هوش تجاری، تحلیل و آنالیز داده‌ها در قالب های مختلف است. این قالب‌ها می‌توانند به صورت چارت، نقشه،  گراف و … ارائه شوند. بدین ترتیب، کاربران سلوشن بی آی می‌توانند تمامی این داده های خام را به صورت بصری در دسترس داشته باشند.

چرا سلوشن بی آی؟

شخصی سازی
امکان طراحی تمامی زیرساخت ها و ماژول ها متناسب با کسب و کار شما
فضای ابری
امکان استقرار و استفاده از راهکارهای سازمانی به صورت ابری
بدون پرداخت اضافی
امکان استفاده برای بی نهایت کاربر بدون هزینه اضافی
خدمات پس از فروش
پشتیبانی از کاربران در اسرع وقت؛ تلفنی، آنلاین و متنی

ابزارهای استفاده شده در سولوشن بی آی

با توجه به اهمیت موضوع هوش تجاری برای شرکت ها، شرکت های متعددی اقدام به توسعه خدمات در این حوزه نموده اند. این امر باعث ایجاد رقابتی نفس گیر میان شرکت های مطرح شده است بگونه ای که در سال های مختلف، صعود و نزول های متعددی در میان اقبال مشتریان به ابزارهای این حوزه مشاهده می شود. شرکت پارس رویال پس از تحقیق و بررسی‌های فراوان در میان ابزارهای مختلف و مقایسه مزیت ها و ضعف های این ابزارها، در نهایت تصمیم به استفاده از ابزارهای پکیج هوش تجاری مایکروسافت گرفت. این ابزارها شامل power BI – SSRS – SSAS – SSIS هستند.

نرم‌ افزار سولوشن بی آی مختص آن دسته از افرادی است که  می‌خواهند  علاوه بر صرفه جویی در دارایی ارزشمندی به نام زمان، فرصت‌های جدید تجاری را کشف و از آن‌ها حداکثر استفاده را بکنند. هوش تجاری کاربردهای مختلفی دارد که در میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع گزارش‌ ها

نرم‌افزار سولوشن بی آِی اطلاعات بخش‌های مختلف را در قالب گزارشات متعدد به کاربران خود می‌دهد. از انواع این گزارشات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

عملکرد فروش یک شاخص کلیدی است که برای اندازه گیری بخش های مختلف دپارتمان فروش استفاده می‌شود و به کمک آن، اثربخشی بخش های مختلف این دپارتمان مشخص می‌شود. از  زیرشاخه های این گزارشات می‎‌‌توان به عملکرد کلی فروش و گزارشات مقایسه‌ای فروش اشاره کرد. هر یک از این زیرشاخه ها خود دارای بخش های مختلفی هستند.

صورت مالی یک گزارش درون‌سازمانی یا برون‌سازمانی است که توسط شرکت‌های خصوصی یا نیمه‌خصوصی ارائه می‌شود. این گزارش اطلاعات جزیی و دقیق در مورد تمامی فعالیت‌های اقتصادی یک شرکت ارائه می‌کند که می‌تواند در بسیاری از زمینه‌ها مانند بررسی سود  و زیان، هزینه های حاصل از تولید و فروش، صورت های مالی دوره ای و … کاربردی باشد. این گزارشات شامل زیرشاخه‌های گزارش عمومی مالی و گزارش‌های مقایسه‌ای مالی می‌باشد.

گزارشات مرتبط با منابع انسانی، اطلاعات کامل و دقیقی در مورد وضعیت نیروی انسانی یک کسب و کار به مدیران می‌دهند. این گزارش می‌تواند منبع دقیقی برای تحقیق و بررسی در مورد تعداد نیروی انسانی، میزان ساعات کار و میزان ساعات اضافه کار، نسبت نیروهای صف به ستاد، نسبت نیروهای مدیریتی به سایرین و … باشد.

کنترل موجودی از روش‌های مورد استفاده جهت اطمینان از حفظ سطح موجودی کالا می‌باشد. هدف از کنترل موجودی، بررسی و نگهداشت سطحی از موجودی است، که هزینه‌های سیستم را کمینه می‌کند. بخش مربوط به گزارشات مدیریت موجودی سولوشن بی آی پارس رویال اطلاعات مختلفی در مورد موجودی های کلی انبار، موجودی انبار به تفکیک برند، میزان ورودی و خروجی انبارها و ….

نظرات مشتریان

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

درخواست دمو سلوشن بی آی