کامل‌ترین نرم افزار برای شرکت های کوچک و نوپا

سلوشن سی اس

سلوشن سی اس دستیار مدیریت و هدایت کسب و کارهایی است که قصد دارند یک گام فراتر از کسب و کارهای کوچک بردارند. مدیرانی که می‌خواهند گام در مسیر توسعه کسب و کار بگذارند و نیز تولید محصولات خود را  ارتقا بدهند. نرم افزار سلوشن سی اس پارس رویال، راهکاری است برای مشاغلی که نیاز دارند در نرم افزاری سبک و کارآمد، فرایندهای کسب و کار خود را مدیریت کنند و از پیچیدگی و هزینه های بالای نرم افزار های تخحصصی برای کسب و کارهای بزرگ به دور باشند.

چرا سلوشن سی اس؟

شخصی سازی
امکان طراحی تمامی زیرساخت ها و ماژول ها متناسب با کسب و کار شما
فضای ابری
امکان استقرار و استفاده از راهکارهای سازمانی به صورت ابری
بدون پرداخت اضافی
امکان استفاده برای بی نهایت کاربر بدون هزینه اضافی
خدمات پس از فروش
پشتیبانی از کاربران در اسرع وقت؛ تلفنی، آنلاین و متنی

سلوشن سی اس

شرکت های بازرگانی و خدماتی مشتری های اصلی سلوشن سی اس به حساب می‌آیند. سلوشن سی اس به دلیل امکانات منحصر به فردی که در ازای هزینه ای کمتر از رقبا در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، به یکی از بهترین گزینه های کسب و کار ها تبدیل شده است. امکان  تعریف ماشین های توزیع بر مبنای وزن و حجم، تعریف راننده ها و نیز امکان تعریف موزعین، این نرم افزار را برای کسب و کارهای حوزه پخش و توزیع های محلی نیز ایده آل کرده است.

از قابلیت های ویژه نرم افزار سلوشن سی اس که کار مدیران بخش ها را راحت می‌کند، امکان اتصال نرم افزار به دستگاه‌های جانبی متنوع است. برای مثال، کاربران می‌توانند انواع ابزارها مانند ترازو، بارکدخوان، انواع چاپگر ها و … را به نرم افزار متصل کرده تا اطلاعات مختلف به صورت اتوماتیک در نرم‌افزار ثبت شود. بدین ترتیب علاوه بر صرفه جویی در زمان، سرعت انجام فعالیت ها نیز افزایش می‌یابد.

یکی از دغدغه هایی که کسب و کارهای مختلف به صورت روزانه با آن مواجه هستند، تجمیع و ارسال مدارک مالی به سازمان مالیات است. بسیاری از شرکت ها به کمک یک شرکت واسط مدارک خود را برای سامانه مودیان ارسال می‌کنند که این امر، علاوه بر امکان بروز اختلال در مسائل مالی و حسابرسی، می‌تواند وقت زیادی از کارکنان بخش مالی کسب و کار بگیرد. نرم‌افزار سلوشن سی اس پارس رویال به دلیل اتصال مستقیم با سامانه مودیان مالیاتی، این امکان را به شما می‌دهد تا صورت‌حساب های خود را در لحظه و بدون نیاز به صرف وقت اضافی، مستقیما در سامانه مودیان مالیاتی بارگذاری کنید.

ماژول ها

از دیگر ویژگی‌های نرم‌افزار سلوشن سی اس پارس‌رویال می‌توان به امکان استفاده از ارز های مختلف اشاره کرد. کاربران می‌توانند از انواع ارزهای مهم و اساسی مانند دلار، دینار، درهم، یورو، فرانک و … در معاملات خود استفاده کنند و سند معاملات خود را متناسب با تنظیمات دلخواه‌شان در لحظه صادر و ذخیره کنند.

نرم افزار سلوشن سی اس تمام نیازهای شما از یک نرم افزار مدیریت سازمان را مرتفع خواهد کرد. بخش های مختلف این نرم افزار به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که بتواند کلیه فرایندهای سازمان را پوشش دهد.

وظیفه این ماژول، برنامه ریزی، سازماندهی، کنترل و نظارت بر منابع مالی با هدف دستیابی به اهداف سازمانی است. این ماژول دارای زیر سیستم‌های خزانه داری، حسابداری تدارکات، حسابداری انبار، حسابداری فروش، حسابداری اموال، حسابداری هزینه‌ها، حسابداری دستمزد و حقوق، حسابداری صنعتی و بهای تمام شده و دفتر اداری می‌باشد.

به کمک این ماژول می‌توانید امور مختلفی مانند پیش‌بینی، برنامه ریزی، بازاریابی و … را انجام دهید. از انواع زیر سیسیم‌های این ماژول می‌توان به برنامه‌ریزی تولید، مدیریت نیازمندی‌های تولید، مدیریت روش‌های ساخت و فرمولاسیون و مدیریت اجرای تولید می‌باشد.

انواع مسائل مرتبط با فروش، توزیع، مشتریان، کالاهای مرجوعی و …. در بخش مدیریت فروش و توزیع قرار می‌گیرند. مدیریت امور مشتریان، مدیریت سازمان فروش، مدیریت ناوگان توزیع، مدیریت مسیرها و جغرافیای فروش و توزیع، مدیریت پروموشن ها و تخفیفات و جشنواره‌ها، مدیریت فروش گرم، مدیریت فروش سرد، مدیریت فروش قراردادی، مدیریت چینش بازار، مدیریت مسیریابی و توزیع هوشمند، مدیریت کالاهای مرجوعی توزیع و مرجوعی فروشاز جمله زیرسیستم‌های این ماژول محسوب می‌شوند.

مدیریت زنجیره تأمین یک رویکرد یکپارچه‌سازی برای برنامه‌ریزی و کنترل مواد و اطلاعات می‌باشد که از تأمین کنندگان تا مشتریان جریان دارد.

مدیریت امور تامین کنندکان، مدیریت فرایندهای خرید و مدیریت فرایندهای تحویل کالا از جمله زیرسیستم‌های این ماژول محسوب می‌شوند.

سرمایه انسانی درواقع سرمایه نهفته در کارکنان یک کسب و کار است که به مرور زمان و از طریق تجربه و آموزش ایجاد شده است. از جمله زیرسیستم‌های این ماژول می‌توان به مدیریت مدارک پرسنل، مدیریت احکام، مدیریت امور وام ها، مدیریت تعاون و رفاه، مدیریت وقایع پرسنلی و مدیریت امور پاداش اشاره کرد.

پیش نیاز ها

امکان اجرای نرم افزار سلوشن سی اس بر روی تمامی دستگاه‌های با سیستم عامل ویندوز سرور با حد اقل 8 گیگابایت رم وجود دارد. البته این نیاز با توجه به میزان دیتاهای وارد شده در نرم افزار و ابعاد کسب و کار شما قابل تغییر است. نرم افزار سلوشن سی اس همچنین نیازمند بانک اطلاعاتی sql-server است که برای بهبود تجربه کاربری توصیه می‌شود از جدیدترین نسخه این نرم‌افزار استفاده شود.

سابقه فعالیت بیش از 30 ساله در کنار اعتماد کسب و کارهایی بزرگ نظیر …. جایگاه کنونی پارس رویال را تثبیت کرده است. حاصل اعتماد شما، نرم افزاری کم نقص است که مسیری طولانی را برای تبدیل شدن به بهترین سیستم برنامه ریزی منابع طی کرده است.

نظرات مشتریان

مقایسه سولوشن پلاس و سولوشن سی اس

سلوشن سی اس

کامل ترین نرم افزار سازمانی

بهای لایسنس 10,000,000  تومان
مدیریت امور مالی
مدیریت تولید
مدیریت فروش و توزیع
مدیریت زنجیره ی تامین
مدیریت سرمایه های انسانی
مدیریت فروش و توزیع

سلوشن پلاس

کامل‌ترین نرم افزار برای شرکت های کوچک

بهای لایسنس 60,000,000 تومان
مدیریت امور مالی
مدیریت تولید
مدیریت فروش و توزیع
مدیریت زنجیره ی تامین
مدیریت سرمایه های انسانی
مدیریت فروش و توزیع

بهای لیسانس نرم افزار

ماژول بها (ریال) انتخاب
نرم افزار فروش و پخش
۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰
نرم افزار انبار ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰
نرم افزار خرید (داخلی و خارجی) – تدارکات ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰
نرم افزار دریافت و پرداخت ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار حسابداری ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰
نرم افزار حقوق و دستمزد – پرسنلی ۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰
نرم افزار تولید ۱،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
نرم افزار تبلت ویزیت ۷۵،۰۰۰،۰۰۰
 جمع کل 

بهای ساعتی استقرار

شرح بهای هر ساعت (ریال)
مدیریت پروژه
۹،۵۰۰،۰۰۰
کارشناس ارشد پروژه ۷،۰۰۰،۰۰۰
کارشناس پروژه
۵،۵۰۰،۰۰۰
ردیف
ماژول ها و قابلیت ها
سرصفحه #2
1
نرم افزار حسابداری
2
نرم افزار فروش و پخش
3
نرم افزار انبار
4
نرم افزار اموال
5
نرم افزار خرید و تدارکات
6
نرم افزار دریافت و پرداخت
7
نرم افزار حقوق و دستمزد – پرسنلی
8
نرم افزار نگهداری و تعمیرات
9
نرم افزار دبیرخانه
10
نرم افزار تولید
11
نرم افزار تبلت ویزیت
12
نرم افزار نقشه
13
نرم افزار پیامک
14
نرم افزار تبلت موزعین
15
نرم افزار توزیع هوشمند
16
نرم افزار فروشگاهی

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

سفارش نرم افزار سلوشن سی اس