پخش ویدئو

نرم افزار جامع کسب و کار

سلوشن پلاس راهکاری همه جانبه برای افرادی است که می‌خواهند کسب و کار خود را بدون دغدغه از دست دادن کوچک‌ ترین اطلاعات مدیریت کنند. به کمک سلوشن پلاس می‌توانید کامل‌ ترین گزارشات و جامع‌ ترین آمار ها را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.

سلوشن پلاس راهکاری همه جانبه برای افرادی است که می‌ خواهند کسب و کار خود را بدون دغدغه از دست دادن کوچک‌ ترین اطلاعات مدیریت کنند. به کمک سلوشن پلاس می‌ توانید کامل‌ ترین گزارشات و جامع‌ ترین آمار ها را در کمترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید.

ویژگی های متمایز سلوشن پلاس

شخصی سازی
امکان طراحی تمامی زیرساخت ها و ماژول ها متناسب با کسب و کار شما
فضای ابری
امکان استقرار و استفاده از راهکارهای سازمانی به صورت ابری
بدون پرداخت اضافی
امکان استفاده برای بی نهایت کاربر بدون هزینه اضافی
خدمات پس از فروش
پشتیبانی از کاربران در اسرع وقت؛ تلفنی، آنلاین و متنی

یکی از ارزشمندترین دارایی‌ها برای کسب و کارهای مختلف، بدون توجه به ابعاد آن‌ها، زمان است. بسیاری از فروشگاه ها و شرکت‌ها برای بررسی و حسابرسی‌های دوره ای خود، مجبور به استفاده از نرم‌افزار‌های حسابداری مختلف هستند. این امر باعث می‌شود مدت زمان زیادی صرف جمع آوری و یکپارچه‌سازی داده ها شود. به کمک سلوشن پلاس پارس‌رویال می‌توانید در یک نرم‌افزار واحد، انواع ماژول‌های مختلف را برای بررسی بهای تمام شده، موجودی انبار، حسابداری، فروش و پخش، توزیع هوشمند و …. را در اختیار داشته باشید.

سلوشن پلاس می‌تواند برای شرکت ها و مجموعه هایی با کارکنان 50 تا 500 نفر مناسب و کافی باشد. صاحبان کسب و کار و مدیران می‌توانند انواع ماژول‌های مختلف را متناسب با کسب و کار خود تهیه و از آنها استفاده کنند. ویژگی برتری که سلوشن پلاس را از سایر رقبا متمایز می‌کند، امکان شخصی سازی بی نظیر آن است. کاربران می‌توانند با درخواست دادن به بخش پشتیبانی فنی و ثبت درخواست، سیستم متناسب با کسب و کار خود را به صورت کاملا انحصاری دریافت کنند. پویایی فرآیند ها در طراحی محصولات باعث شده تا هیچ‌گونه محدودیتی در تعریف امکانات نرم‌افزار وجود نداشته باشد. این یعنی عملکردهای بخش‌های مختلف نرم‌افزار از پیش تعریف شده نیست و به طور کامل با انواع پارامتر ها قابل تعریف و تغییر است.

سیستم ابری پارس رویال

سیستم ابری پارس رویال یکی از امن‌ترین و دقیق‌ترین دیتابیس‌های سیستم های ERP  را به کاربران ارائه می‌دهد. طراحی و مهندسی دقیق زیرساخت های نرم‌افزارهای پارس رویال امکان تحلیل داده‌های بسیار زیاد با پرفورمنس بسیار بالا را فراهم می‌آورد. ابری بودن سیستم پارس رویال علاوه بر امنیت بالا، سرعت انجام به روزرسانی را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد. برای انجام تغییرات و یا آپدیت کردن ماژول ها، نیازی به استقرار متخصصین در محل وجود ندارد. تمامی مراحل به روزرسانی نرم‌افزارها به صورت آنی و تنها با چند کلیک قابل انجام است. همچنین اگر کاربران نیاز داشته باشند برای نرم‌افزار خود تغییری اعمال کنند یا ویژگی جدیدی به آن اضافه کنند، در صورتی که این ویژگی در ماژول های پیش‌فرض پارس رویال وجود نداشته باشد، می‌وانند درخواست خود را در پنل پشتیبانی ثبت کنند تا کارشناسان پارس رویال در کمترین زمان، ویژگی های مورد نظرشان را به صورت یک بروزرسانی در نرم افزارشان قرار دهند. این یعنی هر کاربر، برنامه انحصاری و خاص خود را دارا خواهد بود.

ماژول‌ها

20230816153312_[fpdl

طراحی دقیق و حساب‌ شده ماژول‌های پارس‌رویال شما را از استفاده هر برنامه دیگری بی‌ نیاز می‌ کنند. گزارش گیری های دقیق انواع ماژول‌ های سلوشن پلاس بسیار کامل بوده و به شما در تحلیل جز به جز کسب و کارتان کمک خواهند کرد. ماژول‌ های سلوشن پلاس امکان تهیه بیش از 30 نوع گزارش مختلف را دارند که در هر حوزه فروش با توجه به انواع پارامتر ها قابل تهیه هستند. این ماژول‌ ها علاوه بر امکان تهیه گزارش کامل، امکان تهیه انواع آمار های جامع شامل آمار جامع فروش، آمار جامع حسابداری، آمار جامع انبار، آمار جامع تامین و … را نیز داراست که می‌ تواند برای مدیران کسب و کار بسیار کاربردی باشد. کاربران این نرم‌ افزار همچنین قادر هستند گزارشات داشبوردی و BI را نیز به نتایج خود اضافه کنند تا مقایسه دقیق تری را در میان آمار های خود داشته باشند و برای برنامه ریزی‌ های آینده کسب و کار، تصمیمات دقیق‌ تری اتخاذ کنند.

وظیفه این ماژول، برنامه ریزی، سازماندهی، کنترل و نظارت بر منابع مالی با هدف دستیابی به اهداف سازمانی است. این ماژول دارای زیر سیستم‌های خزانه داری، حسابداری تدارکات، حسابداری انبار، حسابداری فروش، حسابداری اموال، حسابداری هزینه‌ها، حسابداری دستمزد و حقوق، حسابداری صنعتی و بهای تمام شده و دفتر اداری می‌باشد.

به کمک این ماژول می‌توانید امور مختلفی مانند پیش‌بینی، برنامه ریزی، بازاریابی و … را انجام دهید. از انواع زیر سیسیم‌های این ماژول می‌توان به برنامه‌ریزی تولید، مدیریت نیازمندی‌های تولید، مدیریت روش‌های ساخت و فرمولاسیون و مدیریت اجرای تولید می‌باشد.

انواع مسائل مرتبط با فروش، توزیع، مشتریان، کالاهای مرجوعی و …. در بخش مدیریت فروش و توزیع قرار می‌گیرند. مدیریت امور مشتریان، مدیریت سازمان فروش، مدیریت ناوگان توزیع، مدیریت مسیرها و جغرافیای فروش و توزیع، مدیریت پروموشن ها و تخفیفات و جشنواره‌ها، مدیریت فروش گرم، مدیریت فروش سرد، مدیریت فروش قراردادی، مدیریت چینش بازار، مدیریت مسیریابی و توزیع هوشمند، مدیریت کالاهای مرجوعی توزیع و مرجوعی فروشاز جمله زیرسیستم‌های این ماژول محسوب می‌شوند.

مدیریت زنجیره تأمین یک رویکرد یکپارچه‌سازی برای برنامه‌ریزی و کنترل مواد و اطلاعات می‌باشد که از تأمین کنندگان تا مشتریان جریان دارد.

مدیریت امور تامین کنندکان، مدیریت فرایندهای خرید و مدیریت فرایندهای تحویل کالا از جمله زیرسیستم‌های این ماژول محسوب می‌شوند.

سرمایه انسانی درواقع سرمایه نهفته در کارکنان یک کسب و کار است که به مرور زمان و از طریق تجربه و آموزش ایجاد شده است. از جمله زیرسیستم‌های این ماژول می‌توان به مدیریت مدارک پرسنل، مدیریت احکام، مدیریت امور وام ها، مدیریت تعاون و رفاه، مدیریت وقایع پرسنلی و مدیریت امور پاداش اشاره کرد.

نظرات مشتریان

پشتیبانی از تمامی دستگاه ها

امکان اجرای نرم افزار سلوشن پلاس بر روی تمامی دستگاه‌های با سیستم عامل ویندوز سرور با حد اقل 8 گیگابایت رم وجود دارد. البته این نیاز با توجه به میزان دیتاهای وارد شده در نرم افزار و ابعاد کسب و کار شما قابل تغییر است. نرم افزار سلوشن پلاس همچنین نیازمند بانک اطلاعاتی sql-server است که برای بهبود تجربه کاربری توصیه می‌شود از جدیدترین نسخه این نرم‌افزار استفاده شود.

بهای لیسانس نرم افزار

ماژول بها (ریال) انتخاب
نرم افزار فروش و پخش
۶۳۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار انبار ۶۳۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار خرید (داخلی و خارجی) – تدارکات  ۶۳۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار دریافت و پرداخت ۶۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار حسابداری ۶۳۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار حقوق و دستمزد – پرسنلی ۶۳۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار اموال ۶۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار دبیرخانه ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار تولید ۴،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار تبلت ویزیت ۶۰۰،۰۰۰،۰۰۰
نرم افزار تبلت موزعین ۶۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار نقشه ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار پیامک ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار توزیع هوشمند ۱،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار فروشگاهی ۷۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار نگهداری و تعمیر ماشین آلات  ۱،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 جمع کل 

بهای ساعتی استقرار

شرح بهای هر ساعت (ریال)
مدیریت پروژه
7000000
کارشناس ارشد پروژه 5000000
کارشناس پروژه
4000000

بهای لایسنس نرم افزار

ماژول بها (ریال) انتخاب
نرم افزار فروش و پخش
۸۲۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار انبار ۸۲۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار خرید (داخلی و خارجی) – تدارکات  ۸۲۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار دریافت و پرداخت ۷۸۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار حسابداری ۸۲۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار حقوق و دستمزد – پرسنلی ۸۲۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار اموال ۷۸۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار دبیرخانه ۴۵۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار تولید ۵،۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار تبلت ویزیت ۷۸۰،۰۰۰،۰۰۰
نرم افزار تبلت موزعین ۷۸۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار نقشه ۶۵۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار پیامک ۴۵۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار توزیع هوشمند ۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار فروشگاهی ۹۰،۰۰۰،۰۰۰
 نرم افزار نگهداری و تعمیر ماشین آلات  ۲،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰
 جمع کل 

بهای ساعتی استقرار

شرح بهای هر ساعت (ریال)
مدیریت پروژه
۹،۵۰۰،۰۰۰
کارشناس ارشد پروژه ۷،۰۰۰،۰۰۰
کارشناس پروژه
۵،۵۰۰،۰۰۰

درباره ما

شرکت پارس رویال، با بیش از 30 سال سابقه درخشان در ارائه راهکارهای سازمانی شخصی سازی شده برای طیف گسترده ای از کسب و کارها، در حوزه های تولید نرم افزار، مالی، فرآیند سازی، منابع انسانی، آموزش، استقرار، پشتیبانی و گسترش تجارت به مدد تجربه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار ایران چشم به افق های بلند پیش رو دوخته است.

شبکه های اجتماعی

سفارش نرم افزار سلوشن پلاس